پشتیبانی و دانلود

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

s f

اطلاعات تماس
ایران - چهارمحال و بختیاری
شهرکرد - خیابان اول
[email protected]
038312345678
ما را دنبال کنید

بهترین سبک طراحی وب

امروزه طراحی سایت نسبت به گذشته تغییرات و تحولات بسیار زیادی را با توجه به ارتقاء مرورگرها، گرایشات و ترفند های جدیدی در طراحی سایت پیدا کرده است. سایت ها طبق اصول و قوانین خاصی طراحی می شوند و متناسب با محتوای درونی خود می توانند در جمع برترین سایت ها قرار گیرند.
امروزه سبک های جدیدی برای طراحی سایت به وجود آمده است و هدف همه ی آنها ارتباط بهتر با کاربران سایت است؛

طراحی سایت به صورت فلت یا دو بعدی

امروزه طراحی سایت به صورت فلت یا دوبعدی می باشد که در بین کاربران و بازدید کنندگان طرفداران بسیار زیادی دارد. در این نوع از طراحی ها، سایه و بعد وجود نداشته و طراح با استفاده از رنگ و بردر قسمت های مختلف سایت را از یکدیگر جداسازی می کند.
گرافیک های پیچیده در سایت های فلت کمتر مشاهده می شود، در این نوع سایت ها فضای خالی بیشتری نسبت به سایت های قدیمی وجود دارد. همچنین آمار نشان داده شده این است که سایت های دو بعدی و فلت تاثیر مثبت تری را روی کاربران ایجاد می کند که همین موضوع به درک بهتر مفاهیم موجود در سایت کمک می کند.

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو یا واکنشگرا

بیشتر کاربران با استفاده از تلفن همراه، تبلت و دیگر ابزار هوشمند خود در سایت های مختلف به جستجو می پردازند. بنابراین اگر سایت مورد نظر سازگاری نمایش در دستگاه های هوشمندی مثل موبایل و تبلت را نداشته باشد سایت بیشتر کاربران خود را از دست خواهد داد.
سایت هایی که در آن ها نسخه ی ریسپانسیو و واکنشگرا فعال نمی باشد، در تلفن همراه و تبلت نیز با همان سایز عادی که در کامپیوتر نمایش داده می شود به نمایش درمی آید .

طراحی سایت سبک راوی کننده

سبک راوی کننده به یکی از سبک های مهم در طراحی سایت تبدیل شده است. در این سبک داستان شکل گیری شرکت و خدمات قابل ارائه آن خیلی راحت به کاربران و بازدیدکنندگان منتقل می شود. عواطف و احساسات در این سبک به کار گرفته شده و کاربران را درگیر می کنند که همین موضوع در افزایش بازدهی سایت تاثیر بسیار مثبتی داشته است. این سبک ارتباط بهتری را با کاربر برقرار کرده و باعث افزایش فروش سایت می شود.

ارسال نظر