سئو سایت

سئو سایت ، در بازار رقابتی تنگاتنگ کسب و کار امروز ، جستجو ها در موتور های جستجو مثل گوگل از همیشه مهم تر است.در حال حاضر در بحث بیزینس چه به صورت سنتی و چه به صورت مدرن و آنلاین ، موضوع دیجیتال مارکتینگ و خدمات سئو و بهینه سازی از اهمیت بالایی برخوردار است.

سئو سایت در گوگل

چرا که اگر شما در این میان حرفی برای گفتن نداشته باشید دیگر رقبا از شما پیشی میگیرند و آنها برد می کنند ، سئو سایت یک مسیر سریع برای شناساندن خود ، خدمات و کالا ها به مخاطب است ، شاید شما برند معتبری باشید و یکسری مشتری سنتی دارید ولی در دنیای دیجیتال چطور هستید؟ از دیجیتال مارکتینگ استفاده میکنید؟ نام شما جستجو می شود ولی شما حضور ندارید تعدادی سودجو با برند شما در جستجو های ابتدایی هستند و این فرصت را از شما گرفته اند.

سئو سایت

آنالیز سئو سایت

آنالیز سئو سایت ، ابتدا یک وب سایت را تجزیه و تحلیل می کنیم و به دنبال آن یک برنامه گام به گام برای ایجاد وب سایت بهینه تر کلمات کلیدی در موتورهای جستجو را می دهد. هدف نهایی ما این است که بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشیم و تبدیلات بیشتری را از فروش و هدایت داشته باشیم.

برای سفارش سئو سایت خود و یا در صورتی که تمایل دارید سئو سایت شما بررسی و آنالیز شود  و بر اساس وضعیت آن و مقایسه با سایر رقبای شما راهکار و پروپوزال تهیه شود کافیست فرم  را تکمیل فرمایید .

گوگل

اقامت در صفحه اول گوگل با سئو

به دنبال کسب اقامت در صفحه اول گوگل و در صدر نتایج جستجو گوگل هستید؟ سئو سایت ، خدمات و محصولات شما نقطه هدف است ، مشتری شما به دنبال چیست؟ او برای رسیدن به شما نیاز خود را جستجو میکند ولی شاید شما به خوبی محصول و خدمات خود را به او معرفی نکرده اید ، داشتن سئو خوب و جزو نتایج ابتدایی بود با کلمات کلیدی که مشتریان شما دنبال آن هستند نقطه هدف است و این جایگاه باید از آن شما باشد.

تیم تخصصی ماهان مارکتینگ بهترین استراتژی را با بررسی رقبای شما برای یک بودن شما درنظر میگیرد.

مدت زمان رسیدن به صفحه اول ✅ وابسته به وضعیت سایت
هزینه سئو ✅ بر اساس سایت و کلمات کلیدی
پروپوزال سئو ✅ با تکمیل فرم سایت
مشاوره پیش از قرارداد ✅ توسط کارشناسان ماهان مارکتینگ
رپورتاژ‌ و لینک سازی ✅ در تمامی پکیج های سئو ما

هدف از سئو و بهینه سازی

برندینگ

برندسازی با سئو سایت

شناختن سریع نام برند کسب و کار

مخاطب بیشتر

بالا بردن رتبه سایت در گوگل

افزایش مخاطبان در جامعه آماری بالا

افزایش فروش

سئو سایت

فروش و درآمد بیشتر از سایت

هزینه کمتر

سئو و بهینه سازی

نسبت به سایر تبلیغات اینترنتی

افزایش رتبه

سئو و بهینه سازی

افزایش جایگاه و ترافیک سایت

خدمات سئو سایت

سئو سایت در تیم ماهان توسط کارشناسان تخصصی انجام می شود و تنها هدف ما نمایش سایت در صفحه اول موتور جستجو می باشد.

باتوجه به شیوه جدید بازاریابی و استفاده از موتورهای جستجو در تبلیغ کسب و کارها علاوه بر اینکه هر بیزینسی علاوه بر طراحی سایت و معرفی آن به موتور جستجو باید برای موفق شدن در بازار رقابتی دیجیتال از طریق روش سئو و بهینه سازی سایت خود را سئو کند تا بواند در صدر نتایج گوگل قرار بگیرد.

سئو و بهینه سازی در خدمات مختلفی اجرا می شود که مهمترین این موارد عبارتند از :  رپورتاژ ، بهینه سازی محتوای سایت ، لینک سازی داخلی و خارجی ، سایت مپ.

تاثیر SEO بر کسب و کار

سئو سایت ، پیش از آنکه اقدام به شروع یک پروژه بهینه سازی در موتورهای جستجو یا همان سئو (SEO) کنید ، باید اطلاعات کاملی از بازار هدف خود و  اقدامات رقبا در صنف خود را بررسی کنید تا برنامه ریزی سئو سایت را هدفمند پیش ببرید اهداف خود را با انتخاب کلمات کلیدی مناسب تایین کنید و تمرکز اصلی بر روی تهیه محتوای مناسب داشته باشید و چون خدمات سئو و رسیدن به صفحه اول گوگل کار سخت و زمانبری هست نیاز به شکیبایی می باشد و شما میتوانید همزمان با پیاده سازی سئو ، تبلیغات کیلیکی را هم اجرا کنید تا از رقابت با هم صنفان خود عقب نمانید. مهم است اطلاعات کاملی داشته باشید.

گزارش و تحلیل

گزارش و تجزیه و تحلیل سئو ما شامل عوامل متعددی مانند بررسی رقبای شما ، وضعیت ساختار وب سایت شما ، وضعیت سئو تا به الان

بهینه سازی محتوا در سئو

بررسی کلمه کلیدی

براساس صنف کاری شما کلمات کلیدی و کلید واژه های مرتبط پیشنهاد می گردد و از کلمات کلیدی درخواستی شما نیز استفاده میکنیم.

بهینه سازی محتوا

در اصل سئو داخلی می باشد و ساختار و محتوای سایت شما را برای معرفی به موتورهای جستجو آماده می‌کنیم.

لینک سازی اصولی

بخش سئو خارجی محسوب می شود و لینک سازی مناسب و متنوع در سایت های مرتبط با رپورتاژ ها صورت میگیرد.

بهینه سازی صفحات با سئو داخلی و سئو خارجی

به صورت کلی برای رسیده به یک جایگاه خوب در صفحه اول گوگل ، رعایت تمامی موارد چه در سئو داخلی و چه در سئو خارجی بسیار تائیر گذار است ، بسیاری از زمان ها به دلیل عدم دسترسی لازم به سایت صرفا سئو خارجی صورت میگیرد اما به راستی چه فرقی میان این دو هست ؟
سئو داخلی به منظور بهینه سازی محتوا و رعایت ساختار اصولی المان ها در صفحات سایت شما صورت میگیرد و همچنین لینک سازی از سایت های معتبر و تهیه رپورتاژ ها به صورت دقیق و صحیح سئو خارجی شما را پوشش میدهد ، اما این تمام ماجرا نیست ! نیاز به بررسی و انجام موارد تخصصی تر می باشد که با ماهان مارکتینگ تمامی این موارد انجام خواهد شد

سئو داخلی سایت

بهینه سازی صفحات وب با هدف این است که یک تم را با کلمات کلیدی مورد نظر خود سازگار کنید.
فعالیت هایی که با استفاده از بهینه کردن یک سایت،باعث افزایش رتبه و ترافیک سایت از موتورهای جستجو گردد.سئو داخلی سایت باعث ایجاد تمایز بین صفحه ای با سئو عالی و صفحه ای کپی شده را در موتور جستجو ایجاد می کند.
ربات های موتورهای جستجو با توجه به الگوریتم ها و قوانین خاص خود می توانند با سئو داخلی بهترین و مناسب ترین صفحات را با توجه به جستجوی کاربران به آنها ارائه دهند.

عوامل مهم در سئو داخلی

 • استفاده متناسب و هوشمندانه از متاتگ‌ها
 • تعیین درست عناوین صفحات و بر اساس اصول سئو
 • انتخاب ساختار مناسب برای لینک‌هااستفاده از قالب‌های رسپانسیو
 • توجه به سرعت لود صفحات سایت
 • ثبت نقشه سایت در گوگل
 • توجه به لینک‌های داخلی صفحات

سئو خارجی سایت

هراقدامی که در خارج از فضای وب سایت انجام می گیرد را می توان به عنوان سئو خارجی یاد کرد. که مهمترین آن شامل لینک های ورودی است که به سایت شما داده می شود و هدف از این عمل معرفی شما و کسب و کارتان در محیط دیگر است.

لینک سازی عمدتا در سایت های محبوب انجام میشود و این عمل معرفی لینک سایت شما یا تبلیغات سایت و به نوعی کیفیت محتوای سایت شما را تایید میکنند
فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف و فضای مجازی امروز بسیار پر مخاطب تر شده اند و بیشتر کاربران برای یافتن خدمات مختلف خود در شبکه های اجتماعی جستجو می کنند، تبلیغ در شبکه های اجتماعی به افزایش میزان فروش کالا و خدمات سایت های تبلیغ دهنده منجر شود و یکی از بهترین روش های برای معرفی وب سایت در جامعه آماری بالا می باشد

عوامل ارزشمند در لینک سازی

 • موضوع لینک و ارتباط آن با سایت لینک دهنده
 • تازگی لینک متن لینک شده
 • اعتبار دامنه سایت
 • تعداد لینک های خارجی سایت لینک دهنده در آن صفحه و کل سایت
 • قدرت دامنه و صفحه سایت
 • سایت لینک دهنده پنالتی شده یا اسپم محسوب می شود

برخی نمونه کارهای سئو

ماهان مارکتینگ چقدر در سئو سایت های مشتریان خود موفق بوده است؟

پروژه
کلمات کلیدی
جایگاه
مشاهده
آموزشگاه مرکز آموزش ایرانیان

دوره طراحی لباس ، کلاس طراحی لباس ، دوره عکاسی ، کلاس عکاسی

صدر نتایج گوگل
نمایش کامل
موسسه ثبتی و حقوقی ماهان

ثبت برند در تهران ، ثبت برند آنلاین ، ثبت شرکت در اصفهان ، ثبت برند در اصفهان و …

صدر نتایج گوگل
نمایش کامل
شرکت پاک آب

دستگاه تصفیه آب ، آکوا پرو ، خرید تصفیه آب ، آکوا اسپرینگ

صدر نتایج گوگل
نمایش کامل
شرکت سرویس کامپیوتر تهران

تعمیر کامپیوتر ، سرویس کامپیوتر ، نصب ویندوز در محل ، خدمات کامپیوتر

صدر نتایج گوگل
نمایش کامل

تازه های سئو و بهینه سازی

از تازه ها ، اخبار سئو چه خبر؟

سوالات متداول در مورد سئو

سئو مخفف کلمه Search Engine Optimization است و به معنای بهینه‌سازی سایت در موتورهای جستجو است. شما با یک سئوی خوب می‌توانید رتبۀ خود در موتورهای جستجو را ارتقا دهید تا وب‌سایت شما در جستجوهای بیشتری نمایش داده شود. همانطور که می‌دانید ابزارهای جستجو در بین کاربران اینترنت بسیار پر طرفدار هستند و حجم عظیمی از ترافیک یک وب‌سایت از طریق آنها تامین می‌شود.

منظور از کلمات کلیدی و کلید واژه ها ، آن کلماتی است که در زمینۀ شما اهمیت دارند و کاربران بیشتر آنها را جستجو می‌کنند. با شناختن این کلمات شما می‌توانید تمرکز خود را به سمت آنها معطوف نمایید و مطمئن شوید که هنگام جستجوی این کلمات، وب‌سایت شما در صحفۀ اول جستجو نمایش داده شود. بدین ترتیب می‌توانید بیشترین تعداد کاربران مرتبط را به سمت وب‌سایت خود رهنمون سازید و مشتریان بیشتری داشته باشید.

برای انجام سئو ، شما می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. برخی از این روش‌ها سالم هستند و در نتیجه برای موثر واقع شدن نیاز به زمان دارند. برخی نیز ناسالم هستند و در عوض بازدهی سریع‌تری دارند. اما اگر موتورهای جستجو آنها را شناسایی کنند، شما جریمه خواهید شد. به دستۀ اول سئوی کلاه سفید و به دستۀ دوم کلاه سیاه می‌گویند. در بین این دو هم، تکنیک‌های کلاه خاکستری هستند که هم زود نتیجه می‌دهند و هم منجر به جریمه نمی‌شوند.

تکنیک‌های مختلفی برای بهینه‌سازی وب‌سایت وجود دارند. برخی از این تکنیک‌ها داخل سایت پیاده‌سازی می‌شوند. برای مثال ساختار وب‌سایت و کدهای آن به نحوی تغییر پیدا می‌کند که موتورهای جستجو بتوانند به راحتی آنها را آنالیز کنند و کلمات کلیدی بیشتر در وب‌سایت شما استفاده می‌شوند. برخی نیز به صورت خارجی هستند. برای مثال، لینک شما در وب‌سایت‌های مرتبط با اعتبار بالا قرار داده می‌شود و در نتیجه به اهمیت شما در نزد موتورهای جستجوگر افزوده می‌شود.

4.5/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید