بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت فرآیند استفاده از آزمایش های کنترل شده برای بهبود توانایی وب سایت برای هدایت اهداف کسب و کار است. برای بهبود عملکرد وب سایت خود ، صاحبان وب سایت تست A / B را آزمایش می کنند تا تغییرات در صفحات وب سایت خود را آزمایش کنند تا تعیین کنند که کدام تغییرات در نهایت باعث افزایش تبدیل خواهد شد (مثلا درخواست های نسخه ی نمایشی ، افزایش نتایج جستجوی اورگانیک ، خرید بیشتر ، کاهش زمان خدمات مشتری ، و ….

گروه ماهان با برنامه‌ای استراتژیک، وب‌سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه می‌کند تا رتبه‌ی بالاتری در نتایج جستجو بدست آورید و ترافیک وب‌سایت‌تان را افزایش دهید.

کلمات کلیدی مناسب : هسته جستجوگرها هنوز به استفاده از کلمات کلیدی مرتبط بستگی دارد. به عنوان مثال، می گویند شما یک رستوران سوشی را اجرا می کنید.لازم است یک صفحه ای که پس از کلمه کلیدی [تحویل ژاپنی] یا [تحویل سوشی] وجود دارد؟ بر اساس تحقیقات کلیدی در ایالات متحده، می توانیم ببینیم که 1،900 جستجو برای [تحویل ژاپنی] و 18،100 جستجو برای [تحویل سوشی] وجود دارد.

بهینه سازی وب سایت همچنین می تواند به افزایش سرعت و قابلیت اطمینان عملکرد وب سایت متصل شود. این به طور ضمنی مربوط به هدف بهینه سازی وب سایت به عنوان تکمیل یک اقدام دلخواه در وب سایت می باشد. عملکرد وب سایت ضعیف، مانند تأخیر یا خطا، می تواند بازدیدکنندگان را از اقدام به دلیل عدم توانایی در حرکت به وب سایت ممنوع کند.

بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو

بهینه سازی وب سایت را نباید با بهینه سازی در موتور های جستجو اشتباه گرفت

بهینه سازی وب سایت نیز گاهی اوقات برای توصیف عمل بهبود قابلیت کشف یک وب سایت برای موتورهای جستجو، با هدف نهایی بهبود رتبه بندی نتایج جستجو برای کلمات کلیدی جستجو استفاده می شود.

عوامل کلیدی رتبه بندی در هنگام انجام بهینه سازی موتور جستجو (SEO) عبارتند از:

تغییر عناوین صفحه، کاهش سرعت بارگذاری صفحات، به حداقل رساندن تجربه کاربر بد، استفاده از کلمات کلیدی مناسب و تولید محتوای خوب نوشته شده.

تغییر عناوین صفحه: موتورهای جستجو مانند گوگل از تگ <title> شما برای درک اینکه صفحه شما چه چیزی است و آن محتوا را به کاربران خود می دهد، استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که برچسب <title> شما کمتر از 160 کاراکتر است، منحصر به فرد به صفحه و کلیک کنید ارزشمند.


کاهش سرعت بار صفحات : بهینه سازی وب سایت همچنین می تواند به افزایش سرعت سایت و عملکرد سایت متصل شود. این به طور ضمنی مربوط به هدف بهینه سازی وب سایت به عنوان تکمیل یک اقدام دلخواه در وب سایت می باشد. عملکرد وب سایت ضعیف، مانند زمان تأخیر یا سرعت صفحات آهسته، می تواند بازدید کنندگان را از اقدام به دلیل عدم توانایی حرکت به وب سایت ممنوع کند.


به حداقل رساندن تجربه کاربر ضعیف : به روز رسانی آخرین الگوریتم گوگل نشان می دهد که معیارهای تعامل کاربر مانند زمان خاموش بودن – چه مدت یک نفر در وب سایت شما از صفحه نتایج جستجوی گوگل باقی می ماند – برای رتبه بندی استفاده می شود. اگر کاربران در مقایسه با رقبای شما در سایت خود باقی بمانند، رتبه بندی های بیشتری خواهید داشت.

تولید محتوای خوب نوشته شده : در پایان روز، موتورهای جستجو به کاربران بهترین محتوا را می دهند. اگر گوگل یکی از کاربران خود را به محتوای شما هدایت کند و از اشتباهات دستور زبان و اشتباه پر است، این بدین معنی است که در گوگل نمایش داده می شود. اطمینان حاصل کنید که محتوا که شما در حال ساخت است منحصر به فرد، پر از ارزش و به خوبی نوشته شده است.

5/5 - (2 امتیاز)