رپورتاژ خبری

رپورتاژ خبری یا همان رپرتاژ آگهی ، یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های شما در دنیای اینترنت است

رپورتاژ

با انتشار یک رپورتاژ خبری خوب در سایت‌های معتبر، نه تنها آگاهی کاربران نسبت به کسب و کار شما بیشتر می‌شود ، بلکه بک لینک هایی دریافت می‌کنید که در افزایش رتبه گوگل (و بهبود سئو) شما تاثیر چشم‌گیری خواهند داشت.

ماهان مارکتینگ می‌تواند در انتشار رپورتاژ شما با قیمت بهتر و تاثیرگذاری بیشتر همراهتان باشد.

رپورتاژ خبری

رپورتاژ یک مقاله راجع به سایت ، کسب و کار و بیزنس شماست که در قالب یک پست بر روی سایت هایی که در زیر لیست شده اند منتشر می شود ، این مقاله می تواند شامل یک عنوان ، یک تصویر و متنی حاوی 3 تا حداکثر 10 لینک خروجی باشد

سفارش رپورتاژ خبری

مفهوم رپورتاژ

 به نمایشی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی ، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفه به آن‌ها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آن‌ها می‌بینند ، می‌شنوند و می‌خوانند ، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آن‌ها است

تاثیرگذارترین کار در سئو خارجی ، رپورتاژ می باشد

  1. چندین کلمه با هایپر لینک فالو در متن خبر قرار میگیرد
  2. پس از انتشار در صفحه اول سایت ها ، آرشیو میشود
  3. رنک و اتوریتی خبرگزاری ها و سایتهای خبری پربازدید در گوگل بسیار بالاست
  4. کلمات کلیدی از محتوای مرتبط به وب سایت و مرتبط با سایت شما لینک میشود

امکان درج تبلیغات متنی و بک لینک در خبرگزاری های معتبر وجود ندارد و حتی تبلیغات بنری هم با وجود هزینه بسیار بالا بدلیل اینکه لینک بنرها نوفالو هستند هیچ ارزشی برای سئو سایت ندارد .

پبج اتوریتی بین ۴۰ تا ۷۰ سایتهای خبری ، فالو بودن لینک و دائمی بودن آن سه عوامل اصلی تاثیرگذاری بالای این تکنیک سئو و بهینه سازی است .

در هر محتوایی که جهت رپورتاژ صادر می شود، به طور متوسط و استاندارد سه لینک فالو قرار میگیرد. طبق جدیدترین و بروزترین الگوریتم هایی که گوگل اعلام کرده است ، دریافت لینک های فالو از مطالب و پست های مرتبط با موضوع سایت در وب سایت های پربازدید ( با اتوریتی بالا ) تاثیرگذاری بسیار بالا را در ارتقاء رتبه سایت شما در رتبه گوگل دارد .

مدت زمان محدود نیست و برای همیشه در سایت‌های خبری باقی میماند ( آرشیو میشود) ، بنابراین تاثیر آن برای سئو سایت عالی و ماندگار است. ولی برای تعدادی از سایت های خبرگزاری این مورد ممکن هست سالانه باشد.

جهت سفارش و خرید رپورتاژ با تعرفه مناسب با گروه ماهان مارکتینگ تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام به مشاوران ما پیام دهید.

5/5 - (6 امتیاز)