گواهینامه امنیتی یا همان SSL برای هر سایت ای که کالاها یا خدمات را به فروش می رساند ضروری است زیرا تضمین می کند که تمام اطلاعات مدیریت شده خصوصی و امن باشد.

خرید ssl

گواهینامه امنیتی ، SSL مخفف لایه های سوکت امن است و یک نوع امنیتی برای سایت هایی است که مسئولیت رسیدگی به اطلاعات حساس مانند نام مشتری ، شماره تلفن ، آدرس و شماره کارت اعتباری را دارند. این یک ارتباط امن بین مرورگر وب مشتری و سرور شرکتی که با آنها ارتباط برقرار می کند ایجاد می کند.

مزایای گواهینامه امنیتی SSL

با نصب گواهینامه امنیتی میوانید رنک سایت خود را در گوگل افزایش دهید.

 گواهینامه امنیتی یک استاندارد رمزنگاری اطلاعات است و موجب تبادل امن اطلاعات میان کاربر و سایت شما می شود.

باتوجه به آخربن گزارش های رسمی گوگل در رتبه بندی وب سایت ها در نمایش نتایج جستجو ، داشتن گواهی SSL معتبر امتیاز محسوب شده و موجب افزایش رتبه سایت می شود. 

ایجاد حس اعتماد در مشتری یا کاربر وب سایت است؛ چنانچه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایران اینماد نیز به وب سایت های داری گواهینامه دیجیتالی SSL ، نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیکی است، اعطا می کند.

گواهینامه امنیتی

انواع گواهینامه SSL

DV یا Domain Validated SSL Certificate

در این نوع گواهی ssl تنها راه تایید مالکیت دامنه فقط از طریق ایمیل می باشد و مراحل تایید دیگر و نیز ارائه مدارک خاصی وجود ندارد. این نوع گواهینامه ssl ارزان ترین است و همچنین نسبت به انواع گواهینامه دیجیتالی ssl دیگر از اعتبار معمولی برخوردار است. این نوع گواهینامه ssl تقریبا در تمامی سایت ها استفاده می شود و نیاز اکثر کاربران را پوشش میدهد. این مدل گواهی ssl دارای مزیت ssl معتبر ارزان بوده و تقریبا توسط تمامی مرورگرهای استاندارد وب پشتیبانی می‌شود و با خرید https سرتیفیکیت به سرعت توسط کارشناسان وب رمز بطور رایگان بر روی دامنه ملی و بین المللی شما قابل نصب خواهد شد.

EV یا Extended Validated SSL Certificate

این نوع گواهینامه ssl همه ویژگی ها و شرایط دریافت گواهینامه OV را دارد با این تفاوت که با خرید HTTPS EV در هنگام باز شدن وب سایت شما یک نوار تاییدیه سبز رنگ حاوی نام شرکت شما در کنار نوار آدرس مرورگر به نمایش در آمده و موجب ایجاد حس اعتماد بیشتر در ذهن مخاطب وب سایت شما خواهد شد. گواهینامه EV تقریبا بالاترین قیمت و همچنین بالاترین درجه اعتبار را به نسبت سایر انواع گواهینامه ssl دارا است.

گواهینامه SSL
5/5 - (2 امتیاز)