پشتیبانی و دانلود

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

s f

اطلاعات تماس
ایران - چهارمحال و بختیاری
شهرکرد - خیابان اول
youremail@yourdomain.com
038312345678
ما را دنبال کنید

تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل ، حتما شما هم با واژه Ads یا در گوگل فارسی با واژه تبلیغ هنگام جستجو عبارت مورد نظرتون مواجه شده اید البته خیلی وقت ها افراد متوجه تبلیغات گوگل با یک سایت دارای سئو نمی شوند . هر ثانیه ، 2.3 میلیون جستجو انجام شده در Google وجود دارد ، و اکثر صفحات نتایج جستجو شامل تبلیغات گوگل می شود. تبلیغات توسط Google می تواند یک روش بسیار موثر باشد ، هنگامی که افراد در جستجوی انواع محصولات یا خدماتی هستند که کسب و کار شما را ارائه می دهد.

تبلیغات در گوگل ، بستر های نرم افزاری مانند Google AdWords و Bing Ads برای کسب و کار شما مهم هستند. با تخصص ما برای بازاریابی پرداخت با کلیک روی (PPC) می توانیم حساب های شما را به سطح بعدی برسانیم. ما استراتژی و گزارش را با توجه به نیازهای شما سفارشی می کنیم.
ما برای حمایت از شما و راهنمایی هایی که برای رسیدن به اهداف خود نیاز دارید، ارائه می دهیم، یعنی حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری، افزایش منافع یا آگاهی از برند می باشد

سفارش تبلیغ در گوگل مدیریت شده

تبلیغ در گوگل

200 لیر

920000

متوسط تعداد ورود کاربر : 500

حداکثر تعداد ورود کاربر : 2500

هزینه کلیک حداقل : 0.10 لیر

حداکثر کلید واژه : 15

گزارش : دارد

تبلیغ در گوگل

300 لیر

1380000

متوسط تعداد ورود کاربر : 500

حداکثر تعداد ورود کاربر : 2500

هزینه کلیک حداقل : 0.10 لیر

حداکثر کلید واژه : 15

گزارش : دارد

تبلیغ در گوگل

500 لیر

2300000

متوسط تعداد ورود کاربر : 500

حداکثر تعداد ورود کاربر : 2500

هزینه کلیک حداقل : 0.10 لیر

حداکثر کلید واژه : 15

گزارش : دارد

تبلیغ در گوگل

1000 لیر

4600000

متوسط تعداد ورود کاربر : 500

حداکثر تعداد ورود کاربر : 2500

هزینه کلیک حداقل : 0.10 لیر

حداکثر کلید واژه : 15

گزارش : دارد

تبلیغ در گوگل و هدف آن

تبلیغات در گوگل کمک می کند تا گوگل رایگان باشد و بسیاری از خدمات را پشتیبانی کند. گوگل همچنین از تبلیغات برای کمک به شما در یافتن محصولات و خدمات وب سایت هایی که جستجو می کنید از طریق محصولاتی مانند AdSense استفاده می کند.

چرا تبلیغات گوگل با ماهان مارکتینگ 

مزایای تبلیغات در گوگل

  • بودجه روزانه و قیمت هر کلیک کلمات را مشخص و حتی بودجه را طبق زمان یا دستگاه محدود کنید.
  • گزارشات مداوم از عملکرد تبلیغ خود را دریافت کنید تا بفهمید که چقدر بازده داشته است
  • میتوانید خدمات را در بیینگ هم تبلیغ کنید
  • شما به راحتی می‌توانید روز ، زمان و دستگاه نمایش (کامپیوتر ، تبلت و گوشی) را مشخص نمایید.
  • هیچ گونه محدودیتی در تعداد کلمات کلیدی مشخص شده توسط شما وجود ندارد
  • تبلیغات صفحه نمایش شما مخاطب را هدف قرار خواهد داد که قبلا علاقه ای به سرویس یا محصول شما داشته باشد
  • به عنوان سرویس تبلیغاتی که به شرکت کمک می کند تا 129 میلیون جستجوگر بی نظیر را لمس کند، خدمات پرداخت یك کلیک برای مشتری مهمترین جنبه است.
تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل و هزینه آن

هزینه کلیک هر کلمه چه قدر است؟ تعیین هزینه هر کلیک به عوامل متعددی بستگی دارد که از ابتدا و به صورت پیش فرض تا سایر موارد به ترتیب زیر می باشد

به طور کلی گوگل آمریکا هزینه هر کلیک را از 10 سنت تا 50 سنت برای شروع هر بیزینس متغییر می داند. (در همه صحبت ها اشاره به قیمت ارزی می باشد و صورتی که نیاز به اعلام هزینه ریالی هست با توجه به نوسان قیمت ارز هزینه هر کلیک متغییر بین 300 تا 800 تومان برای شروع می باشد.)

عامل بعدی و بسیار مهم که تعیین کننده هزینه هر کلیک می باشد میزان رقابت در آن نوع از کلمه کلیدی می باشد و جایگاهی که مد نظر شماست، یعنی اگر در یک کلمه بسیار پر رقابت حتما بخواهید نفر اول صفحه یک باشید باید هزینه بالاتری به نسبت سایر رقبا پرداخت کنید و باز اگر برای شما سوال پیش آمد که هزینه هر کلیک چه قدر است جواب مشخص می باشد بعد از ساخته شدن اکانت و بررسی توسط خود گوگل هزینه مشخص می شود و تا قبل از فعال شدن هیچ اعلام هزینه ای نمی توان کرد. ( در اصطلاح در این حالت می گویند سیستم مزایده ی گوگل فعال می شود برای به دست آوردن جایگاه بهتر ، هر کس هزینه بیشتر پرداخت کند موفق تر خواهد بود. )

از عوامل دیگر و مهم خود وب سایت می باشد سایت ها در حال حاضر از نظر گوگل که این روزها بسیار باهوش عمل می کند بسیار حائز اهمیت هستند وباید یک سری از استانداردها در آن ها رعایت شده باشد تا گوگل هزینه ی بالایی را مشخص نکند.

استفاده از برنامه نویسی های مورد تایید گوگل مانند WORD PRESS ، ASP.NET  ، PHP

عوامل تاثیرگذار سایت در تبلیغات در گوگل

Load Time : هنگامی که سایت را باز می کنید دارای زمانی مشخص است از نظر گوگل این زمانبندی در دسکتاپ ( کامپبوتر و لپ تاپ ) زیر ۵ ثانیه و در موبایل و تبلت زیر ۳ ثانیه است (در صورتی که این زمان بیشتر باشد در تعیین هزینه هر کلیک تاثیر گذار است)
 
Content : محتوای بارگذاری شده در وب سایت باید منحصر به فرد باشد و از سایت یا مقاله دیگر کپی نشده باشد و ترجیحا مرتبط با کلمات کلیدی انتخاب شده باشد
 
 
 
Responsive : سایت حتما برای موبایل و تبلت هم طراحی شده باشد و این روزها میزان جستجو در مویابل فقط کمی کمتر از دسکتاپ می باشد ( میزان جستجو به صورت تقریبی دسکتاپ ۵۰% موبایل % ۴۵ و تبلت ۵% ) می باشد

تبلیغ در گوگل ، این بار متفاوت

هرچه تبلیغات گوگل در شرکت های دیگر داشته اید را کنار بگذارید ، ما متفاوت تر از دیگران و با هزینه ای کمتر تبلیغ شما را نمایش میدهیم

هنگامی که آگهی های شما در حال اجرا هستند، می توانید گزارش ها را ببینید تا ببینند که چگونه انجام می شوند ، و هر زمان تنظیمات را انجام می دهند. شما همچنین می توانید تبلیغات مختلفی را ایجاد کنید تا ببینید کدامیک از بهترین ها را انجام می دهند.

تبلیغ در گوگل

 امکانات تبلیغ گوگل ادوردز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجوی گوگل و کلیه سایتهای مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجوی گوگل قرار داد دارند نمایش داده می شود.

شما سایت خود را بدون صرف هزینه در گوگل نمایش میدهید و فقط زمانی هزینه مي پردازید که بیننده تبليغات شما ، وارد وب سایت شما شود.

قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول جستجوهای گوگل در کوتاهترین زمان و با کمترین و ارزان ترین هزینه .

 امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل و برای بینندگان داخل ایران .

هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغات شما از هزینه شما کسر می گردد.

نمایش سایت و خدمات شما در صفحه اول گوگل در کوتاه ترین زمان

نمایش وب سایت در گوگل ادز صرفا برای مشتریان شما می باشد.

امکان تعیین هزینه برای هر کلیک و یا ورود مخاطب به سایت .

سقف هزینه روزانه در تبلیغات ادوردز  قابل کنترل می باشد .

امکان تعیین زبانهایی که تبلیغات برای آنها نمایش داده شود .

امکان تعیین کشوری که تبلیغات در آنها نمایش داده شود .

امکان نمایش آگهی از همان زمانی که آگهی ساخته شود .

به آسانی می توانید در جامعه آماری بالا تبلیغات کنید.

امکان تعیین صفحه ای که بینندگان آنها را رویت کنند

امکان تعیین ساعاتی که تبلیغات نمایش داده شوند.

سوالات متداول در مورد تبلیغ در گوگل

فرق میان سئو و تبلیغ در گوگل در چیست ؟

برای اینکه شما به صورت ارگانیک در صفحات گوگل قرار داشته باشید باید فرآیند بهینه سازی بر روی سایت شما انجام شود که شامل سئو داخلی که شامل بهینه سازی صفحات و متن و تصاویر شما و سئو خارجی که شامل لینک سازی در سایت های معتبر و شبکه های اجتماعی ، می باشد و برای اینکه به رقبایی که سال های سال هست در حال فعالیت هستند برسید باید فعالیت های زیادی در این زمینه بر روی وب سایت شما انجام شود ولی تبلیغات در گوگل صرفا با پرداخت هزینه و تعریف بازه زمانی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت میگیرد
هزینه تبلیغات در گوگل در مقایسه با سئو در مدت زمان 3 الی 4 ماه به مراتب بیشتر خواهد بود.

چرا برای تبلیغ در گوگل نیاز به اس اس ال و یا همان گواهینامه امنیتی داریم ؟

این یک قانون اجباری هست و گوگل شما را ملزم به داشتن گواهینامه امنیتی کرده است ، حتما شما نیاز به گواهینامه امنیتی یا همون ssl دارید اگر قبلا تهیه نکردید میتونید سفارش ssl و از ماهان مارکتینگ داشته باشید

برای کاهش هزینه تبلیغ در گوگل چه باید کرد ؟

کلمات کلیدی که انتخاب می کنید باید در صفحات فرود شما بهینه باشد و اصول اولیه سئو و بهینه سازی را رعایت کرده باشد ، در تبلیغ در گوگل صفحات فرود شما میتواند صفحه اصلی باشد و یا صفحات داخلی ، ولی این نکته را به یاد داشته باشید که نباید تمامی کلمات خود را به صفحه اول لینک دهید ، موردی که غالبا از سمت آژانس های تبلیغاتی در تبلیغات در گوگل به کاربر گفته نمی شود همچنین هرچه رتبه کلمه شما یا همان Quality Score (میزان سنجش رتبه کلمه کلیدی در تبلیغ گوگل) بالاتر باشد هزینه کلمه برای شما کمتر خواهد بود و بازدهی بهتری برای شما خواهد داشت ، برای اینکه از رتبه کلمه کلیدی یا همان quality score اطلاعات بیشتر دریافت کنید به بلاگ ماهان مارکتینگ در این پست مراجعه کنید

تبلیغ در گوگل یا سئو ؟ کدامیک برای من بازخورد بهتری دارد ؟

هرچه بیشتر دیده شوید به نفع شما است ، به این صورت شما دو بار در صفحه اول دیده میشوید ، همچنین با توجه به اینکه روند سئو کمی زمان بر می باشد شما میتوانید تا زمان رسیدن کلمات کلیدی مورد نظر از طریق سئو ، با تبلیغ در گوگل با همان کیفیت در صفحه اول باشید و از همان اول برای کسب و کار خود درآمد داشته باشید و هزینه انجام شده شما بازگشت سرمایه داشته باشد.

چرا برای تبلیغ در گوگل نیاز به ssl داریم ؟

این یک قانون اجباری هست و گوگل شما را ملزم به داشتن گواهینامه امنیتی کرده است ، حتما شما نیاز به گواهینامه امنیتی یا همون ssl دارید اگر قبلا تهیه نکردید میتونید سفارش ssl و از ماهان مارکتینگ داشته باشید

انجام سئو سایت موازی با تبلیغات در گوگل کار پیشنهاد می شود ؟

تبلیغات در گوگل را همیشه جدی بگیرید ! سایت های بزرگی همچون دیجی کالا هم از تبلیغ در گوگل غافل نمی شوند ، همچنین شما در ابتدا و پس از اتمام کار طراحی سایت نمیتوانید به صورت ارگانیک یا سئو در صفحه اول باشید و مستلزم زمان خواهد بود پس بهترین انتخاب برای جذب مشتری از همان ابتدا تبلیغ در گوگل هست.

چطوری میتونم متوجه بشم چقدر تبلیغات گوگل برای من بازخورد داشته ؟

کمپین های تبلیغاتی شما را در گوگل مدیریت میکنیم ! نمیگذاریم پول شما هدر برود ، همواره بررسی و آنالیز عملکرد یک پروژه بسیار سودمند خواهد بود و نقاط قوت و ضعف را مشخص می نماید ، برای تبلیغات در گوگل هم به همین صورت است شما گزارشات از میزان کلیک ها و تعداد نمایش ها را دریافت میکنید و  کارشناسان ماهان مارکتینگ به صورت مداوم شما را راهنمایی میکنند و موارد مورد نیاز و پیشنهادات را ارائه میکنند ، این پیشنهادات صرفا جهت رشد کسب و کار شما در دنیای دیجیتال خواهد بود.

نحوه اطلاع و گزارش از تبلیغ در گوگل وجود داره ؟

اطلاع رسانی از میزان مصرف شارژ تبلیغات گوگلی با ارائه فایل گزارش به صورت یک فایل pdf برای شما ارسال می شود و همواره کارشناسان ماهان مارکتینگ شما را در این مورد پشتیبانی خواهند کردند.در گزارشی که دریافت میکنید میزان کلیک های شما و میزان نمایش شما مشخص می شود و به ازای هر کلمه این موارد وجود دارد همچنین همانطور که قبلا اشاره شد شما صرفا هزینه بابت کلیک ها پرداخت میکنید.