پشتیبانی و دانلود

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

s f

اطلاعات تماس
ایران - چهارمحال و بختیاری
شهرکرد - خیابان اول
youremail@yourdomain.com
038312345678
ما را دنبال کنید
هدف سئو و سئوکار

توجه به محتوا قبل از شروع طراحی سایت

توجه به محتوا قبل از شروع طراحی سایت

در طراحی سایت راهکارها و روش های متفاوت را یاد بگیرید و ازآنها استفاده کنید. سوال های متعددی در ارتباط با طراحی سایت و سلیقه های طراحی مطرح است. مانند : اسکرول های نا محدود، منوهای همبرگری، تصاویر هیرو، پس زمینه های ویدیویی و موشن گرافیک دلالت دارند.

طراحان سایت معیار اصلی کار طراحی وب سایت را تعداد بازدیدکنندگان معیار قرار نمی دهند و معیار طراحی را سایت های رقیب مدنظر قرار می دهند و تلاش براین است که طراحی مدرن تر و زیباتر از آنها ارائه دهند و اکثر طراحان بعد از انتخاب قالب و طراحی مدنظر اقدام به طراحی کرده و از هدف اصلی دور می شوند.

هدف طراحان سایت از طراحی ایجاد تم ها و قالب های زیبا جهت نمایش یک دکور آنلاین کسب و کار به کاربران می باشد و همین طراحی باعث می شود که طراح از هدف اصلی سایت دورشوند.

محتوا اصلی بایستی در طراحی اولویت قرار گیرد:

زمانیکه طراحی ظاهری وب سایت آماده شد باید به معیارهایی که بیشتر مدنظر قرار می گیرند اهمییت داد وعبارت از مستندسازی، مسیرهای بازدید و فراخوان عمل می باشند. این رویکرد اشتباه است زیرا در نهایت به جای توجه به اهداف اصلی سبب تطبیق محتوای وب سایت با قالبها و تم ها میشود. توجه کنید که در طراحی وب سایت تان، به جای اینکه وبسایت رقیب، الگوها و طرح های گرافیکی را اولویت خود قرار دهید بایستی به هدف اصلی سایتان توجه کنید. شما باید بدانید که کاربران از وب سایت شما دقیقا چه می خواهند و باید با نیازها و چالش هایی که کاربران با آن روبرو هستند آشنا باشید. البته نمی توان اهمیت طراحی گرافیک را نیز کتمان کرد اما باید توجه داشته باشید که طراحی گرافیکی بایستی به تدریج و در طول پروژه انجام شود تا بهترین نتیجه را به شما بدهد و نه اینکه بر اهداف اصلی سایت، اولویت قرار گیرد. پیشنهاد من این است که ابتدا محتوا را در اولویت قرار دهید و سپس به طراحی های گرافیکی بپردازید چرا که تا محتوای وب سایت معلوم نباشد نمی توان طراحی گرافیکی متناسب با آن را انجام داد و در آن صورت صرفا یک تزئین بیهوده است. محتوا بایستی قبل از هر نوع طرحبندی، رنگ بندی و به کارگیری فونتهای مختلف مورد بررسی قرار گیرد و اجرا شود. عناصر طراحی باید مکمل، برجسته و بازتاب دهنده پیام اصلی به کاربر باشد.

ارسال نظر