افزونه جدید گوگل Google site kit

Google site kit یکی از جدیدترین افزونه های گوگل است که گوگل برای نمایش اطلاعات گوگل سرچ کنسول، گوگل آنالاتیکس، گوگل ادسنس، PageSpeed Insights در پیشخوان وردپرس ارائه داده است و شما می توانید کلیه اطلاعات آماری را در پیش‌خوان وردپرس خود داشته باشید.

اما باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها سایت هایی که با وردپرس طراحی سایت شده اند قابلیت استفاده از این برنامه را دارند.

افزونه google site kit چیست؟

شما تصور کنید هنگامی که می خواهید اطلاعات آماری گوگل سرچ کنسول خود را مشاهده کنید باید پروسه نسبتا طولانی را سپری کنید؛ حال اگر شما ابزارهای گوگل را یکجا و در پیشخوان وردپرس خود داشته باشید دیگر نیازی نیست برای بررسی سایت وارد سرچ کنسول شوید و فرایند های همراه را طی کنید، تنها کافیست یک افزونه نصب کنید تا هنگامی که وارد افزونه می شوید به راحتی اطلاعات سرچ کنسول برایتان به نمایش درآید و همچنین وقتی وارد برگه و یا نوشته ای در سایت خود شدید تنها فقط با یک کلیک بتوانید مطلب آن را آنالیز و بررسی کنید.

سایت های وردپرسی به اندازه ایی زیاد و قدرتمند هستند که گوگل بصورت رسمی مجبور شده است یک افزونه اختصاصی به نام google site kit برای WordPress ارائه بده.

تنها با نصب افزونه google site kit 4 می توانید از سرویس های معروف گوگل داخل پیشخوان وردپرسی خود  استفاده کنید.

4 سرویس گوگل شامل:

  • Search Console : ابزار معروف و محبوب وبمسترها
  • Analytics : سرویس گوگل آنالیتیکس برای بررسی آمار سایت
  • AdSense : سرویس اراده تبلیغات روی سایت
  • PageSpeed Insights : سرویسی برای بهبود سرعت سایت
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
طراحی سایت فروشگاهی

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*