بالا بردن تعداد بازدید سایت با استفاده از مقالات

1- تعیین اهداف خود

هنگامی که صاحبان تجارت‌های کوچک می‌خواهند بلافاصله بازاریابی مقاله‌ای را به فروش محصول تبدیل کنند، می‌توانند به راحتی لیست وسیعی از فروش‌های آتی به وجود ‌آورند. اگر حتی هنوز محصولی برای فروش موجود نباشد، باز هم می‌توان به وسیله ایجاد یک لیست و پیشنهاد خدمات مشاوره‌ای، یک سری حق اشتراک بر اساس تخصصتان یا نتیجه دانش دیگران، از طریق بازاریابی مقاله‌ای ارائه کنید.

در بازاریابی مقاله‌ای بدون توجه به شیوه کسب و کار شما، حتی اگر به صرف ایجاد علاقه برای عضویت در یك گروه یا کلوپ سرگرمی (به صورت آنلاین یا آفلاین) باشد، می توان باز هم نتیجه بخش است.

2-ساخت سایتی که محصول یا خدمات شما را به فروش برساند

بهترین کاربرد بازاریابی مقاله‌ای، جذب مشتریان به سایت خود برای كسب اطلاعات بیشتر است که این اطلاعات به صورت یك گزارش رایگان، یک دوره آموزشی کوتاه مدت، یک صفحه اطلاعات، یک فهرست یا دیگر موارد رایگان، خواننده مقالات را به خریدار تبدیل می‌كند.
شما باید در بازاریابی مقاله‌ای، اطلاعات رایگان را در كنار عبارات جذاب و متقاعدكننده فروش در یك سایت قرار دهید تا خوانندگان و کاربران برای خرید متقاعد شوند. با قرار دادن رایگان لینک صفحات فروش خود در صفحات اطلاعات، می توان خوانندگان با کیلیک بر روی آن ها خرید خود را انجام دهند.
به این شکل است كه مقالات تبدیل به درآمد می‌شوند.

3- یك لیست كوتاه از عناوین مورد نظرتان، تهیه كنید

برای شروع و توسعه مقاله‌های تخصصیتان، به مشتریان و مراجعین خود به خوبی توجه کنید.
– چالش‌ها، فرصت‌ها و علایق آنها چیست؟
– چه مسائل و مشکلاتی باعث اضطراب و نگرانی‌های آنها می‌شود؟
– به چه چیزهایی پاسخ می دهند؟

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
توجه به محتوا قبل از شروع طراحی سایت

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*