افزایش رتبه طراحی سایت

افزایش رتبه طراحی سایت

برای یک سایت در دنیای اینترنتی داشتن پیوند های داخلی و خارجی بسیار مهم می باشد. سایت باید دارای لینک های داخلی و خارجی زیادی دارا باشد تا دستیابی به آن راحت تر باشد. مهم ترین هدف هر سایتی داشتن رتبه بالا در بین سایر سایت ها می باشد.

سئو و بهینه سازی یکی از روش های مهم در افزایش رتبه  طراحی سایت می باشد. به همین جهت نکاتی وجود دارند که رعایت آن ها باعث افزایش رتبه طراحی سایت می شود.

1.لینک های ورودی در طراحی سایت

به لینک هایی که با سایت شما پیوند برقرار می کنند باید بسیار دقت کرد، چرا که باید دانست این لینک ها از چه سایت هایی هستند تا از پیوند با سایت هایی که رتبه ی پایینی می باشند جلوگیری کرد و ارتباط کمتری با آن ها برقرار کرد. همچنین به تعداد لینک هایی که از دامنه های مختلف دریافت می کنید نیز باید توجه بسیار زیادی داشته باشید.

2. توجه به لینک های خروجی در طراحی سایت

باید همواره صفحات سایت و تولید محتوای مرتبط با طراحی سایت خود را مدام بروزرسانی کنید و به منظور توسعه سایت خود با لینک ها متعادل لینک شوید و پیوند برقرار کنید.

3. دوری از لینک های خراب در طراحی سایت

از لینک هایی که برای زمان طولانی است که مورد استفاده قرار نگرفته اند اجتناب کنید و آن ها را از صفحه سایت خود حذف کنید.

4. داشتن ارتباط درست

بیشتر با لینک هایی پیوند داشته باشید که ارتباط مستقیمی با مطالب سایت شما داشته باشند. این موضوع به قدری مهم می باشد که حتی موتورهای جستجو نیز به آن توجه بسیار زیادی دارند، وجود هرگونه لینک غیر مرتبط در صفحات سایت بسیار زیان آور می باشد.

5. توجه به لینک های داخلی

به لینک های داخلی و کاربر پسند بودن آن ها در طراحی سایت خود توجه بسیاری داشته باشید و همیشه سعی کنید لینک هایی را مورد استفاده قرار دهید که باعث افزایش رتبه طراحی سایت شود.

6. داشتن استراتژی

قبل از ایجاد پیوند با سایت های دیگر تمام جوانب را از هر نظر مورد توجه قرار دهید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*