تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل

هر ثانیه ، 2.3 میلیون جستجو انجام شده در Google وجود دارد ، و اکثر صفحات نتایج جستجو شامل تبلیغات Google می شود. تبلیغات توسط Google می تواند یک روش بسیار موثر برای رانندگی ترافیک مربوطه و واجد شرایط به وب سایت شما باشد، دقیقا زمانی که افراد در جستجوی انواع محصولات یا خدماتی هستند که کسب و کار شما را ارائه می دهد.

مدیریت PPC

بستر های نرم افزاری مانند Google AdWords و Bing Ads برای کسب و کار شما مهم هستند. با تخصص ما برای بازاریابی پرداخت با کلیک روی (PPC) می توانیم حساب های شما را به سطح بعدی برسانیم. ما استراتژی و گزارش را با توجه به نیازهای شما سفارشی می کنیم.
ما برای حمایت از شما و راهنمایی هایی که برای رسیدن به اهداف خود نیاز دارید، ارائه می دهیم، یعنی حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری، افزایش منافع یا آگاهی از برند برند

مزایای تبلیغات در گوگل

تنظیم دقیق بودجه‌ها

بودجه روزانه و قیمت هر کلیک کلمات را مشخص و حتی بودجه را طبق زمان یا دستگاه محدود کنید.

تبلیغات بیینگ

به عنوان سرویس تبلیغاتی که به شرکت کمک می کند تا 129 میلیون جستجوگر بی نظیر را لمس کند، خدمات پرداخت یك کلیک برای مشتری مهمترین جنبه است.

تعیین زمان و دستگاه نمایش

شما به راحتی می‌توانید روز ، زمان و دستگاه نمایش (کامپیوتر ، تبلت و گوشی) را مشخص نمایید.

نمایش تبلیغ در گوگل

تبلیغات صفحه نمایش شما مخاطب را هدف قرار خواهد داد که قبلا علاقه ای به سرویس یا محصول شما داشته باشد

کلمات کلیدی نامحدود

هیچ گونه محدودیتی در تعداد کلمات کلیدی مشخص شده توسط شما وجود ندارد

گزارش کامل و مداوم

گزارشات مداوم از عملکرد تبلیغ خود را دریافت کنید تا بفهمید که چقدر بازده داشته است

هرچه تبلیغات گوگل در شرکت های دیگر داشته اید را کنار بگذارید
ما متافوت تر از دیگران و با هزینه ای کمتر تبلیغ شما را نمایش میدهیم

هنگامی که آگهی های شما در حال اجرا هستند، می توانید گزارش ها را ببینید تا ببینند که چگونه انجام می شوند – و هر زمان تنظیمات را انجام می دهند. شما همچنین می توانید تبلیغات مختلفی را ایجاد کنید تا ببینید کدامیک از بهترین ها را انجام می دهند.

[distance]

آنچه مشتریان ما از تجربه کاری با ما میگویند

ما نه تنها خدمات بازاریابی اینترنتی و اینترنتی را ارائه می دهیم ، بلکه ما همچنین مجموعه وسیعی از خدمات مرتبط مانند طراحی وب سایت دوستانه SEO ،  پرداخت هر کلیک، بازاریابی وابسته ،  ممیزی وب سایت ،  بهینه سازی رسانه های اجتماعی، نام تجاری و چندین دیگر را ارائه می دهیم.

آیا این مطلب برایتان مفید بود ؟
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (18 رای)