آپدیت جدید جیمیل

پیشنهاد یا اجبار گوگل برای آپدیت جدید جیمیل

جیمیل با ظاهری جدید

جیمیل با ظاهری جدید ، گوگل به تازگی اعلام کرد به روز رسانی گسترده خود را به پلت فرم ایمیل محبوب انجام میدهد . تا کنون ، آن ها دارنده حساب شخصی و مدیران شرکت (که شرکت حساب های G Suite را اداره می کنند)، انتخاب می کنند که صندوق های پستی Gmail خود را به عنوان خود قرار دهند یا به جیمیل جدیدی که با ظاهر جدید و بسیاری از ویژگی های جدید . اگر از تجربیات لذت نبرید، کاربران و مدیران می توانند از آن استفاده کنند.

 

جیمیل با ظاهری جدید

 

آپدیت جدید جیمیل

همانطور که گوگل در روز سه شنبه در یک پست به روزنامه G Suite خود اعلام کرد، این موضوع در چند ماه آینده نخواهد بود. کاربران متصل به Gmail قدیمی و شرکت هایی که از تغییرات دچار تغییرات می شوند، باید در هیئت مدیره قرار بگیرند، زیرا گوگل در طول چند ماه آینده بروز رسانی را برای همه کاربران انجام خواهد داد.

برای آماده سازی کاربران و بخش های فناوری اطلاعات برای تغییرات اجتناب ناپذیر ، گوگل یک جدول زمانی ارائه می کند که عملا می گوید : ” این اتفاق می افتد ، هر چند که دوست داری یا نه” خوب بلاخره شوخی هم نیست گوگل بعد از این همه میدونه نیاز مخاطبانش چی هست و حسابی به این امر آشنا هست

 

سرویس بزرگ جیمیل گوگل

جیمیل گوگل در سالهای اخیر بزرگترین بازخوانی خود را دارد ، غول جستجو در یک پست وبلاگ اعلام کرد. میتوانید با کلیک روی «سعی کنید جدید Gmail» در تنظیمات در حساب Gmail خود، آن را امتحان کنید.

این بدان معنی است که نگاه جدید ، مطمئن ، رخ داده است همچنین برخی از ویژگی های جدید خیلی جذاب است. به روز رسانی ها برای Gmail در وب و همچنین برنامه های Gmail گوگل برای گوشی های هوشمند و رایانه های دکستاپ طراحی شده اند. بعضی از این به روزرسانی ها برای کسب و کارها بشدت مفید هستند پس منتظر چی هستین همین الان امتحان کنید

در این لینک میتوانید جزییات بیشتری را ببینید

آیا این مطلب برایتان مفید بود ؟
در حال ارسال
نقد‌ و بررسی کاربر
3 (3 رای)

ارسال یک پاسخ