صفحه اول گوگل را تسخیر کنید …

اینکه تنها یک سایت زیبا، پرسرعت، کاربر پسند و همراه با محتوای عالی داشته باشید کافی نیست. مهم ترین ویژگی برای موفقیت در کسب و کار های اینترنتی دیده شدن و جذب مشتری است که در دنیای اینترنت به آن ترافیک بازدید سایت می گویند.

وقتی شما صاحب هرگونه سایتی می شوید، نمی توانید در کوچه ها و خیابان ها تراکت پخش کنید تا کاربران را به سمت سایت خود هدایت کنید یا اینکه در روزنامه آگهی بدهید !!!

هر کسب و کاری بسته به نوع فضای کاری و بستر ارائه خدمات خود، متناسب با آن باید تبلیغات انجام دهد و  مخاطب خود را جمع آوری کند. اگر کسب و کار شما اینترنتی است باید حتما در گوگل دیده شوید!!

چطور در گوگل دیده شویم ؟

بسیاری از افرادی که صاحب یک وب سایت هستند، وقتی از آن ها پرسیده می شود که آیا سایت شما در گوگل دیده میشه یا نه ؟ می گویند ” بله، وقتی اسم سایت رو در گوگل میزنیم ما رو نمایش میده ” . زمانیکه شما به طور مستقیم اسم سایت خود را در گوگل سرچ کنید و با سایت خودتان روبه رو بشوید چیز عجیب و خارق العاده ای نیست! چون تقریبا هر سایتی را می توان با وارد کردن نامش در اینترنت پیدا کرد.

نکته مهم این هست که وقتی کاربر سایت شما را با کلمات کلیدی سرچ می کند نمایش داده می شود یا خیر؟

به عنوان مثال گروه ماهان مارکتینگ در زمینه طراحی سایت و تبلیغات در گوگل فعالیت می کند، هنگامی که کاربر کلمات کلیدی همانند طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل و از این قبیل کلمات گوگل سرچ می کند، سایت ماهان مارکتینگ باید در صفحه اول دیده بشود تا بتواند مخاطبان خویش را جمع کند و آمار بازدید خود را افزایش پیدا کند.

Search Engine Optimization یا همان SEO به مجموعه فعالیت هایی گویند که باعث می شود سایت شما به آمار بازدید بیشتری دست پیدا کند و همچنین در نتایج بهتری از سرچ گوگل نمایش داده بشوید.

جایگاه شما در صفحه اول گوگل

وقتی به دنبال کالا و یا مطلب خاصی در گوگل جستجو می کنید، مسلما تنها به صفحه اول نتایج گوگل دقت می کنید.

یک جمله زیبایی هست که میگه:

اگه میخواید یک جسد رو قایم کنید ، بزاریدش صفحه دوم گوگل
The best place to hide a dead body is page two of Google search results

چون تقریبا هیچ کاربری برای پیدا کردن هرنوع کالا و یا مطلب خاصی به صفحه دوم گوگل نمی رود!!!

گوگل در تغییرات جدیدی که در رابط کاربری موبایل گوگل ایجاد می کند، کم کم لینک صفحه دوم را کوچکتر و کم رنگ تر می کند .

تنها صفحه اول گوگل بودن راضی کننده نیست

از آنجایی که اکثر افراد تنها اولین نتیجه جستجوی گوگل را می بینند. همه دوست دارند اولین باشند و علاقه و تمایل زیادی بین انسان ها وجود دارد تا مقام نخستین را مال خود کنند.

سئو

چطور صفحه اول گوگل باشیم ؟

Search Engine Optimization یا همان SEO به مجموعه فعالیت هایی گویند که باعث می شود سایت شما به آمار بازدید بیشتری دست پیدا کند و همچنین در نتایج بهتری از سرچ گوگل نمایش داده بشوید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بالا بردن تعداد بازدید سایت با استفاده از مقالات

 

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*