انتخاب قالب مناسب

انتخاب قالب آماده سایت و یا ساخت یک قالب برای سایت در زمان طراحی سایت دغدغه ی بسیاری از مشتریان می باشد. طراحی قالب سایت و یا استفاده از قالب آماده مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند، اما طراحی قالب سایت بیشتر برای وب سایت های تخصصی و حرفه ای استفاده می شود.

همچنین در طراحی قالب، فقط طراحی گرافیکی و زیبا تضمین کننده ی موفقیت سایت نمی باشد و باید به همه ی موضوعات مهمی مثل موتورهای جستجو، ایندکس شدن صفحات و همچنین بهینه بودن کد ها در طراحی قالب سایت توجه زیادی داشت.

نکات مهم و ضروری در طراحی قالب سایت

برای طراحی قالب های اختصاصی باید بدانیم از چه زبان هایی استفاده می شود و چه کسانی آن ها را طراحی کرده اند، چرا که امروزه با کمک نرم افزارهای آماده می توان به راحتی و در طی چند روز یک قالب را طراحی کرد و حتی با استفاده از زبان های HTML و  CSS و تنها با انتخاب چند عکس خاص یک قالب را به راحتی طراحی کرد.

اما اینگونه قالب ها کارایی مورد نظر شم را نخواهند داشت، چرا که شما  با دیدن صفحات اصلی سایت خود متوجه می شوید که طراحی سایت شما با یک بدنه و چند عکس و تعدادی تگ ساخته شده و نمی توان آن را طراحی قالب حرفه ای نامید.
همچنین طراحی هایی که توسط افراد غیر حرفه ایی انجام می شوند و به عنوان قالب اختصاصی ارائه می شوند، از نظر مدیریت و فنی دارای نقوص و ضعف های بسیار زیادی می باشند و دارای سیستم های مدیریت محتوای ضعیف بود که کارایی طراحی سایت را پایین میاورد و قادر به معرفی تگ ها و کدهای CSS خود را به صورت ماژول به سیستم ها نخواهند بود.

طراحی سایت و قالب های آماده تخصصی

قالب های آماده ایی که توسط شرکت های مطرح، طبق اصول طراحی شده اند، کاملا بهینه و کاربردی می باشند؛ که بیشتر آن ها خارجی بوده و غیر رایگان می باشند. اصولا کد های این قالب های تخصصی باز است و اگر شرکت طراحی سایت انتخابی شما حرفه ای باشد می تواند مطابق با نظرات و خواسته های شما آن ها را تغییر داده و اختصاصی تر و مختص به شما طراحی شود.
قالب های آماده و حرفه ای سیستم مدیریت محتوای کاملی را به شما ارائه می دهد که از طریق آن همه ی تغییرات، تنظیمات و ماژول ها را در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*