ماهان ارتباط ماهرو

شرکت ماهان ارتباط ماهرو با نام تجاری ماهان مارکتینگ در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند. تجربه این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصه بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعه رسانه‌ های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

ماهان مارکتینگ

Mahan Marketing

تیم ماهان مارکتینگ

تیمِ ماهان مارکتینگ در روزهای ابتدایی خود تنها به چند نفر محدود میشد. اما امروز ما یک تیم بزرگتر هستیم و ایده‌های بزرگتری را در سر می‌پرورانیم. دانش و اطلاعات چیزی نیست که در مجموعه ما فقط در اختیار عده‌ای محدود باشد. تمام اعضای تیم ماهان ارتباط ماهرو، برای داشتن تخصص و مهارت لازم در عرصه بازاریابی دیجیتال، آموزش دیده‌اند.

پیمان کامران

مدیر عامل و توسعه دهنده وب

LinkedIn

پیمان کامران موسس شرکت ماهان ارتباط ماهرو با نام تجاری ماهان مارکتینگ ، فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه صنعتی اصفهان و فعال در حوزه تبلیغات اینترنتی ، دیجیتال مارکتینگ ، طراحی و توسعه وب با 10 سال سابقه در این حوزه فعالیت دارد.

مائده پیرسلوارانی

رئیس هیئت مدیره و مدیر واحد فروش

LinkedIn

مائده پیرسلوارانی از موسسین شرکت ماهان ارتباط ماهرو با نام تجاری ماهان مارکتینگ ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی از دانشگاه صنعتی شاهرود و فعال در حوزه تبلیغات اینترنتی ، دیجیتال مارکتینگ ، طراحی و توسعه وب با 4 سال سابقه در این حوزه فعالیت دارد.

ریحانه پیرسلوارانی

مدیر داخلی

سعید نادریان

کارشناس فروش

رضا شمس

کمپین منیجر تبلیغات گوگل ادز

سیمین رضائی

کارشناس تولید محتوا

حامد نیک بین

برنامه نویس و توسعه دهنده

ماهان مارکتینگ ، انتخاب هنرمندان مطرح کشور

طراحی سایت بهنام بانی

طراحی سایت بهنام بانی

برندینگ برای مازیار فلاحی

برندینگ برای مازیار فلاحی

طراحی سایت علیرضا طلیسچی

5/5 - (5 امتیاز)